Wisełka – miejsce magiczne

Wisełka jest miejscem idealnym na wakacje dla każdego, kto ceni sobie spokój i ciszę. Nie będą zachwyceni miłośnicy wielkich miast pełnych gwaru i wiecznego zgiełku. Tutaj swoje miejsce odnajdą ludzie wrażliwi i spokojni, chcący zatrzymać się choć na chwilę tak, by usłyszeć wyraźnie szum morskich fal, obmywających piaszczystą plażę. Wisełka jest wsią nadmorską niewielkich rozmiarów. Oddalona jest od Międzyzdrojów o zaledwie 10 km, co sprawia, że staje się miejscem, w którym turyści chętnie rezerwują swoje noclegi [klik➪meteor]. Wisełka pod tym względem jest wspaniale rozwinięta, baza noclegowa jest naprawdę bogata.

Porośnięte sosnowymi lasami tereny Wisełki sprawiają, że panująca tu atmosfera jest niepowtarzalna. W żadnym innym miejscu nie znajdziemy tak wielu uroczych zakątków, w których aż chce się przysiąść i odpocząć. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się oczywiście morskie kąpielisko, umiejscowione wzdłuż pięknej plaży o drobnym, jasnym piasku. Nie można nie zauważyć doskonale widocznej latarni morskiej, rzucającej światło o zasięgu aż 16 mil morskich. Widoczna jest z bardzo dużej odległości, zwłaszcza po zapadnięciu zmroku.

Przebywając w Wisełce, nie sposób nie spędzić choć kilku chwil nad jeziorem Wisełka. Jezioro o powierzchni 20 ha oferuje moc wodnych atrakcji dla każdego. Znajduje się tutaj wypożyczalnia sprzętu wodnego, można tu wynająć łódkę, rowerek wodny, a nawet żaglówkę. Wisełka to miejsce idealne również dla osób aktywnych. Do dyspozycji turystów oddano wspaniale przygotowane i pomysłowo wytyczone ścieżki rowerowe i spacerowe, umożliwiające spędzenie wolnego czasu podczas urlopu w aktywny sposób. Nie brakuje również chętnych do pokonania szlaku, wiodącego na całej długości wzdłuż plaży, a prowadzącego do samych Międzyzdrojów. Ponadto, w Wisełce znajduje się pole golfowe, dostępne dla wszystkich miłośników tego sportu. To wspaniały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi czy z rodziną.

Wisełka posiada wspaniałe punkty widokowe, umiejscowione na Górze Gosań oraz na Kawczej Górze. Widok, który się stąd roztacza naprawdę zapiera dech w piersiach. Wisełka jest wsią niezwykle malowniczą i piękną. Krystalicznie czyste powietrze zachęca do odpoczynku i relaksu. Warto tutaj przyjechać i zobaczyć to wszystko na własne oczy. Niezapomniane wspomnienia, jakie zostaną w twojej głowie po wizycie tutaj sprawią, że z całą pewnością wrócisz tu za rok.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>